Spotkanie Świadomych Blogerek.

Spotkanie Świadomych Blogerek.

Czy jeszcze wiem o co chodzi?

Jesienna sobota w Bydgoszczy, była wyjątkowa. Nie było mnie na takich spotkaniach ponad rok, więc zamiast standardowego podekscytowania był raczej strach. Czy ja jeszcze pamiętam jak rozmawiać z innymi ludźmi, którzy ze mną nie pracują, nie są moimi dziećmi. Ciężko jest wrócić po tak długiej przerwie nie tylko do pisania, ale do kontaktu ze środowiskiem, które powinno być jednym z najbardziej zmieniających się środowisk.

Prelekcja wyjątkowych kobiet- rozbieramy emocje.

Uwielbiam takie prelekcje, a jak znam kobiety to nie często mówią one jednym głosem. Dlaczego to była wyjątkowa prelekcja? Bo była pełna szczerych rozmów, oparta na faktach i zwyczajnie prawdziwa. Mam czasem wrażenie, że szczególnie my kobiety nie umiemy prosić o pomoc. Pomyśl przy kawie o znajomych, pomyśl co robią. Może wokół Ciebie też są kobiety z którymi możesz tworzyć wyjątkowe biznesy. Dzięki: Katarzyna Dolak-Mazurek, Agnieszka Sowa-Wlazły, Agnieszka Świtała, Katarzyna Bednarska za wyjątkowe wprowadzenie. Dla mnie było to bardzo blisko tematu czy jesteś spełniona? Czy doceniasz siebie, czym jest dla Ciebie sukces? Zapytaj sama siebie o kilka prostych rzeczy zanim ruszysz dalej realizować swój sukces.

Kolejna prelekcja- czas się ubrać.

Wiem jest nie we właściwej kolejności, ale nie mogłam się oprzeć. Weronika Flis opowiedziała o tym jak ważna jest identyfikacja wizualna. Po rozebraniu nas przyszedł czas na zwrócenie uwagi na kilka kolejnych kwestii. W końcu czas ubrać blog, to co robimy. Jeżeli będzie to spójne i dopasowane do Ciebie i Twojej marki będzie to ogromny plus. Świadomość swoich potrzeb, ubranie tego w kształt, kolor a nawet czcionkę może zmienić również Twoje podejście.

Pora na pielęgnację…

No i tu przyznaję się w nie byłam obecna cały czas, w końcu taka praca i niestety nie mogłam wysłuchać całości. Najważniejsze jest jednak fakt dobrania pielęgnacji zgodnie z potrzebami naszej skóry. Marta Majszyk-Świątek dzięki za konkretna informację jaką nam przekazałaś.

Kiedy uśmiech wraca…

Kiedy uśmiech wraca, czujesz się nieswojo. Nie wiesz czy czujesz się z nim dobrze czy to chwilowe szaleństwo. Później przeglądasz takie foty jak wyżej i zaczynasz tęsknić za tym światem.

Iza dziękuję Ci bardzo za organizację, wiem jak to jest z dzieckiem na rękach. Ogromny ukłon za przemyślany układ prelekcji, dobór do nich osób. Cieszę się że mogłam te kilka godzin spędzić w Bydgoszczy w tak wyjątkowym gronie.

Partnerzy:

Fundacja: http://maliwojownicy.org

Restauracja: http://villasecesja.pl

Wydarzenie: https://www.facebook.com/spotkaniaswiadomychblogerek/

Organizatorka: http://mabelablog.pl

Fotograf: https://www.facebook.com/lady.amarena/

Prelegentki:

 1. Katarzyna Dolak-Mazurek: http://milosneprawojazdy.pl
 2. Agnieszka Sowa-Wlazły: www.sleepyowl.eu
 3. Agnieszka Świtała: https://www.instagram.com/so_fa_art/
 4. Katarzyna Bednarska: https://malcollection.pl
 5. Marta Majszyk-Świątek: http://martamajszyk.pl
 6. Weronika Flis: http://www.moyemu.com

Partnerzy:

 1. Wydawnictwo Ovo: https://www.wroclawovo.pl
 2. SangoTrade: https://www.sangotrade.pl/pl/
 3. BurnActive: https://burnactive.pl
 4. Gra w słoiku: https://www.facebook.com/grawsloiku/
 5. Nowak Migration: https://australis.pl
 6. Zagubiona w wyobraźni: http://przez-pryzmat-marzen.blogspot.com
 7. Ślubposwojemu.pl: https://slubposwojemu.pl
 8. Mamaju: https://mamaju.com.pl

Karolina Kasznia (tort): https://www.instagram.com/kkaszkk/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *