Klub mam ekspertek i CDP.PL

Klub mam ekspertek i CDP.PL

Pierwszy weekend grudnia przeniósł nas do Warszawy, sobotę spędziliśmy pod hasłem gier. 
Na konferencji, która odbyła się w XIX- wiecznej budowli Centrum Sztuki FORT Sokolnickiego, firma CDP.pl nową odsłonę serii Skylanders. 

Jeżeli chodzi o gry jestem sceptyczna, nie uważam ich za najlepszą formę spedzania czasu jednak jako mama wiem że moje dziecko żyje w takim świecie, który idzie właśnie w tym kierunku jeżeli chodzi o rozrywki. Nie jeden jego przedszkolny kolega mówi o kolejnych gra, pora pomału zaprzyjaźniać się z tym światem.
  
Moje zdanie moim zdaniem, spędzając cały weekend w Warszawie konieczne było myślenie o atrakcjach dla moich pociech. Na liście atrakcji pojawiła się konferencja z grą na konsole. Na szczęście nie była to tylko gra, ale całe mnóstwo animacji za które każdy uczestnik dostawał pieczątki. Zbieranie pieczątek było formą potwierdzenia wykonanych zadań. Można było kolorować, lepić z ciastoliny czy obejrzeć jak samemu można stworzyć własnego Skylandera.To przełomowa ciekawa propozycja na rynku gier na konsolę, w której dzieci mogą się bawić w świecie rzeczywistym oraz wirtualnym. Gra Skylanders Imaginators dostępna jest na PlayStation 4 i Xbox One, ale również Xbox 360, PlayStation 3 i Wii U. Więcej  o grze znajdziecie TU- KLIK

Brawo za organizację, każde z moich dzieci znalazło coś dla siebie. 

Czytaj dalej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *